Enstitü Kurulu

Enstitü Kurulu

Prof. Dr. Sema Aşkın KEÇELİ
Enstitü Müdürü

sema.keceli@kocaeli.edu.tr

sema.keceli@yahoo.com.tr


+90 (262) 303 76 23


Ayrıntılı Bilgi

Prof. Dr. Deniz Şahin
Müdür Yardımcısı

deniz.sahin@kocaeli.edu.tr

sahindeniztr@yahoo.com


+90 (262) 303 73 53


Ayrıntılı Bilgi

Prof.Dr. Tuncay Çolak
Anatomi Anabilim Dalı Başkanı

tuncayc@kocaeli.edu.tr

Ayrıntılı Bilgi

Doç.Dr. Şahika Gülen Şişmanlar
Trav. ve Afet Çalış. Uyg. Ruh Sağ. A.D. Başkanı

ssismanlar@kocaeli.edu.tr

Ayrıntılı Bilgi

Prof.Dr. Mustafa YILDIZ
Psikiyatri Anabilim Dalı Başkanı

mustafa.yildiz@kocaeli.edu.tr

Ayrıntılı Bilgi












Prof.Dr. Fethiye Kolaylı
Tıbbi Mikrobiyoloji A.D. Başkanı

fkolayli@kocaeli.edu.tr

Ayrıntılı Bilgi

Prof.Dr. Fatma Süreyya Ceylan
Histoloji Emb. A. D. Başkanı

csureyya@kocaeli.edu.tr

Ayrıntılı Bilgi

Prof.Dr. M.Doğan Gülkaç
Tıbbi Biyoloji A.D. Başkanı

mdgulkac@kocaeli.edu.tr

Ayrıntılı Bilgi

Prof.Dr. Güner Ulak
Farmakoloji A.D Başkanı

guner.ulak@kocaeli.edu.tr

Ayrıntılı Bilgi

Prof.Dr. Nermin Ersoy
Tıp Tarihi ve Etik A. D. Başkanı

nersoy@kocaeli.edu.tr

Ayrıntılı Bilgi

Prof.Dr. Nigar Dursun
Fizik T. Reh. A. D. Başkanı

nigard@kocaeli.edu.tr

Ayrıntılı Bilgi

Prof.Dr. Nurbay Ateş
Fizyoloji A.D. Başkanı

nates@kocaeli.edu.tr

Ayrıntılı Bilgi












Prof.Dr. Çiğdem Çağlayan
Halk Sağlığı A.D. Başkanı

ccaglayan@kocaeli.edu.tr

Ayrıntılı Bilgi









Arş.Gör. Züleyha Şimşek Yaban
Cerrahi Hast. Hemş. A. D. Başkanı

zuleyha.yaban@kocaeli.edu.tr

Ayrıntılı Bilgi

Prof.Dr. Hale Maral Kır
Biyokimya A.D. Başkanı

halemaral@kocaeli.edu.tr

Ayrıntılı Bilgi

Doç.Dr. Kürşad Sertbaş
Beden Eğitimi ve Spor A.D. Başkanı

kursad.sertbas@kocaeli.edu.tr

Ayrıntılı Bilgi









Yrd.Doç.Dr. Kader Mert
Halk Sağlığı Hemş. A.D. Başkanı

kgurbuz@kocaeli.edu.tr

Ayrıntılı Bilgi

Doç.Dr. Şahika Gülen Şişmanlar
Çocuk Koruma A.D. Başkanı

ssismanlar@kocaeli.edu.tr

Ayrıntılı Bilgi

Doç.Dr. Yusufhan Yazır
Kök Hücre A. D. Başkanı

yusufhan.yazir@kocaeli.edu.tr

Ayrıntılı Bilgi

Yrd.Doç.Dr. Ayla Ergin
Ebelik A.D. Başkanı

ayla.ergin@kocaeli.edu.tr

Ayrıntılı Bilgi

Yrd.Doç.Dr. Naci Cine
T. Genetik M. Biyoloji A.D. Başkanı

naci.cine@kocaeli.edu.tr

Ayrıntılı Bilgi

Mualla Kaya
Enstitü Sekreteri

mualla.kaya@kocaeli.edu.tr


+90 (262) 303 73 51


Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors